Posadzka do Hali Sportowej

17 września 2015

Posadzka do Hali Sportowej

Co prawda nie mamy na myśli tzw. nawierzchni sportowych, lecz posadzkę betonową na korytarz wokół trybun i do holu hali sportowej. Polerowany beton jest trwały, prestiżowy - dobrze świadczy o klubie-gospodarzu. Polecany, szczególnie jeśli będziemy gościć zamiejscowe zespoły ;)

Beton polerowany można wykonać w dwóch wariantach. Albo jako całkiem nową posadzkę (gdy budujemy nową halę sportową) i w tym przypadku wylewamy standardowo płytę betonową, utwardzamy ją powierzchniowo utwardzaczem do betonu, ale dodatkowo szlifujemy i polerujemy przy użyciu specjalnych preparatów (Terraseal®, Terracoat®).

Z kolei w sytuacji, gdy mamy starą, zniszczoną posadzkę betonową, czyli przy remoncie hali widowiskowej, pomijamy etap wylewania płyty, a jedynie wykonujemy szlifowanie i polerowanie starej posadzki przy udziale wspomnianych preparatów, zyskując nową, atrakcyjną, trwałą podłogę przy umiarkowanych kosztach. I taką sytuację - renowację starej posadzki - pokazuje film na dole artykułu.

Beton polerowany zrobi doskonałe wrażenie na widzach i drużynie gości wchodzących do hali sportowej. Beton łatwo zmyć, doskonale sprawdzi się w czasie zimowej brei. Jest trwały - zachowa blask przy samych drzwiach, gdzie podłoga narażona jest na ekstremalne "siły ścierające".

Jasne drewno doskonale komponuje się z ciemno szarą betonową posadzką. Na ścianie ekspozycja logo sponsorów klubu.

Całoroczna hala hokejowa, w której korytarze wykończono betonem polerowanym.

Nowoczesna hala widowiskowa, sportowa. Nawierzchnie betonowe na zewnątrz również dostarczy nasza firma.

Masz do wykończenia halę sportową (siatkówka, koszykówka, piła ręczna, hokej)? Nasi eksperci skompletują system do holu i na korytarze Twojego obiektu. Jeśli nie jesteś pewien, zrób fotki swojego wnętrza i prześlij je do nas do konsultacji. Albo po prostu zadzwoń. Zapraszamy!

VIDEO: Jak wykonać betonową podłogę polerowaną na bazie starej nawierzchni?