BLOG

16 lipca 2024

Czy da się odświeżyć kostkę brukową?

Stan kostki brukowej, będącej jednym z kluczowych elementów wizualnych otoczenia, ma bezpośredni wpływ na postrzeganie i odbiór całej posesji - niezależnie czy jest to teren prywatny, biurowy czy usługowy. Istotne jest zatem, aby nawierzchnia brukowa była utrzymana w dobrym stanie, podkreślając tym samym charakter i estetykę całej infrastruktury.
CZYTAJ WIĘCEJ
10 lipca 2024

Czy impregnować kostkę brukową? 5 mocnych argumentów, dlaczego warto to zrobić.

Jeśli zastanawiasz się czy warto impregnować kostkę brukową, to ten artykuł jest dla Ciebie. Przekonaj się z wiarygodnego źródła jakie mierzalne korzyści niesie ze sobą impregnacja kostki brukowej. I z czego rezygnujesz jeśli się na nią nie zdecydujesz.
CZYTAJ WIĘCEJ
04 lipca 2024

Koszt posadzki żywicznej

Szacując kosztorys posadzki epoksydowej należy pamiętać, że koszt produktów, tj. użytych żywic gruntujących, wzmacniających, konstrukcyjnych i wykończeniowych - w zależności od potrzeby systemu - stanowi tylko jeden element całej inwestycji. Wpływ na cenę będzie miał stan betonu, na którym ma zostać zainstalowana posadzka żywiczna, a także koszt usługi wykonawczej, przy czym rekomendujemy tu współpracę z firmami o ugruntowanej pozycji i świadomości pracy z posadzkami żywicznymi.
CZYTAJ WIĘCEJ
04 lipca 2024

Posadzka żywiczna do łazienki

Posadzki do łazienek - oprócz tradycyjnych kafli, mamy dziś do wyboru zdobywające popularność żywice. Ich zaletą w przypadku mokrych pomieszczeń - łazienka, prysznic, toaleta - jest wyjątkowa szczelność, brak spoin. Jak się zabrać za posadzkę żywiczną do łazienki - czytaj w artykule...
CZYTAJ WIĘCEJ
27 czerwca 2024

3 różnorodne sposoby wykończenia posadzki epoksydowej

Wykończenie posadzek za pomocą żywicy epoksydowej stanowi nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również otwiera przed nami szerokie pole możliwości projektowych. Posadzki żywiczne mogą stać się integralną częścią estetyki każdego pomieszczenia. Efekty wykończenia jakie można uzyskać za pomocą żywic BAUPOX to : GŁADKA, ANTYPOŚLIZGOWA, DEKORACYJNA.
CZYTAJ WIĘCEJ
04 czerwca 2024

Zszywanie posadzki. Czym wypełnić szczelinę w betonie?

Szycie posadzki betonowej (wypełnienie nieplanowanych pęknięć) wykonujemy: ● dla estetyki ● aby zapobiec dostawaniu się wody w głąb płyty ● żeby nie wyszczerbiały się z czasem krawędzie takiego pęknięcia.
CZYTAJ WIĘCEJ