BLOG

01 grudnia 2020

Jak zaaranżować wnętrza z podłogą z betonu?

Betonowa podłoga Bautech otwiera ogromne możliwości aranżacyjne niemal w każdym pomieszczeniu. To efektowne rozwiązanie zarówno dla tych, którzy cenią chłodny minimalizm, jak i dla miłośników bardziej nietypowych wnętrz. Przeczytaj, jak je stworzyć!
CZYTAJ WIĘCEJ
03 kwietnia 2017

Ile kosztuje mikrocement? Od czego zależy cena?

Mikrocement w zastosowaniach dekoracyjnych (posadzki, ściany, blaty) jest nową technologią, więc cena mikrocementu odzwierciedla ten fakt. Na szczęście niewielki objętościowo zestaw składników wystarcza na pokrycie wielu metrów kwadratowych. Dzięki temu cena mikrocementu w przeliczeniu na metr kwadratowy jest stosunkowo niska. Przeżyj miłe zaskoczenie kupując zestaw naszego mikrocementu Creativo®. Co wpływa na jego cenę?
CZYTAJ WIĘCEJ
19 września 2016

Oryginalny wzór na ścianie

Mamy ścianę, mur i chcemy na nim ciekawy, niespotykany wzór? Od tego jest betonowa warstwa ścienna Pressbeton® Vertical. Nie tylko można ją wykończyć na teksturę, wzór (cegła, kamień, łupek) ale i odcisnąć w niej logo. Doskonały materiał na mury - ogrodzenia, murki oporowe, ściany w obiektach publicznych. Do wnętrz i na zewnątrz. Zobacz zdjęcia i zamów.
CZYTAJ WIĘCEJ
31 sierpnia 2016

Chodnik z cegły w jodełkę

Ponadczasową, piękną i pasującą do wielu styli architektury nawierzchnią jest jodełka z cegły. Jeśli cegła, to palona glina, więc kwestią czasu jest, gdy nadszarpnie ją zamarzająca w porach woda. Można kliknkier, ale drogi. Proponujemy chodnik w jodełkę z Pressbetonu. Taniej i trwalej...
CZYTAJ WIĘCEJ
14 czerwca 2016

Nawierzchnia parkingowa przed Spa

Na podjazd pod spa lub hotel stosowany bywa bruk. Kostka jest oklepana i od razu widać, że beton. Kamień naturalny może być kosztowny przy dużych powierzchniach i też - w czasach europejskich dotacji - bywa stosowany zbyt obficie. Na podjazdy i uzdrowiskowe parkingi polecamy Pressbeton®, który dzięki palecie kolorów może mieć niespotykany, oryginalny wygląd. Jak w prezentowanym spa...
CZYTAJ WIĘCEJ
06 czerwca 2016

Sztuczne skały w muzeum przyrodniczym

Sztuczna skała do wnętrza... Sztuczna, czyli z betonu i pusta w środku. Do wnętrza, czyli dopasowana do podłogi, sufitu, ścian, czyli nieregularne kształty skały wbudowane w sześcian, jakim jest wnętrze budynku. Do muzeum przyrodniczego w parku narodowym, bo trzeba odtworzyć naturalną scenerię, np. teren górzysty, gdzie kozice, skały, a często wykonać obiekt specjalny, jak grotę, jaskinię, wodospad. Pokazujemy przykładową realizację..
CZYTAJ WIĘCEJ