POSADZKI PRZEMYSŁOWE

Doświadczony producent posadzek przemysłowych

BAUTECH od 30 lat dostarcza najwyższej jakości produkty i systemy, na bazie których wykonawcy w Polsce i za granicą budują TRWAŁE i ESTETYCZNE posadzki przemysłowe dostosowane do szczególnych potrzeb inwestycyjnych takich jak hale magazynowe, zakłady produkcyjne, garaże i parkingi, obiekty handlowe, warsztaty, i wiele innych.

Oferujemy produkty i systemy posadzkowe na bazie nowych technologii oraz doradztwo techniczne na wszystkich etapach prac.

Znamy się na tym!

Posadzka przemysłowa jest ważnym elementem konstrukcyjnym budynku, poddawanym ekstremalnym obciążeniom w okresie eksploatacji. Dlatego konieczne jest zastosowanie wysokiej jakości produktów od zaufanych dostawców a także zachowanie parametrów wskazanych przez architekta, konstruktora i dostawcy.

Inżynierowie BAUTECH, bazując na wieloletnim doświadczeniu i branżowych nowinkach technologicznych opracowują rozwiązania posadzkowe "szyte na miarę", optymalne pod zdefiniowaną inwestycję. Zaproponowane przez nich technologie są zgodne z wytycznymi konstrukcyjnymi i technologicznymi, ekonomiczne i niezawodne w eksploatacji.

Wykonawcy cenią nas za odpowiedzialność, jakość produktów, kompleksowość oferty i wsparcie, na które zawsze mogą liczyć.