BAUTECH - Poznajmy się!

Polski producent posadzek przemysłowych i dekoracyjnych

Posiadamy 30 lat doświadczenia na rynku polskim i zagranicznym. Tworzymy dwie idealnie dopasowane do oczekiwań naszych Klientów marki: BAUTECH INDUSTRY oraz BAUTECH FUTURA specjalizujące się w produkcji posadzek przemysłowych oraz posadzek i tynków dekoracyjnych z mikrocementu.

Produkujemy i dostarczamy nowoczesne rozwiązania i kompletne systemy posadzkowe, które spełniają indywidualne najbardziej wymagające oczekiwania, a także produkty do ich specjalistycznej pielęgnacji.

Pracujemy z Technologami, Inżynierami i innymi jednostkami naukowymi dlatego możecie być pewni, że każdy produkt, który tworzymy jest dopracowany w najmniejszych detalach pod katem innowacyjności, użyteczności oraz jakości.


Posadzki przemysłowe oraz posadzki i tynki dekoracyjne

Bautech Industry oraz Bautech Futura to dwie wyspecjalizowane gałęzie BAUTECH. Niezależnie od tego czy Twoja inwestycja wymaga skrupulatnych rozwiązań systemowych, niezbędnych w planowaniu i projektowaniu inwestycji odla przemysłu, czy jej celem jest użyteczność i zjawiskowy wygląd w Bautech znajdziesz odpowiednie rozwiązanie posadzkowe.

POSADZKI PRZEMYSŁOWE

  • Posadzki przemysłowe: betonowe, cienkowarstwowe, epoksydowe, poliuretanowe
  • Włókna zbrojeniowe
  • Produkty do betonu polerowanego
  • Betonowe place zewnętrzne: składowe, kontenerowe
  • Maszyny, narzędzia, akcesoria

POSADZKI DEKORACYJNE | TYNKI DEKORACYJNE

  • Posadzki z mikrocementu
  • Beton architektoniczny
  • Beton polerowany
  • Lastryko, podłogi 3D
  • Beton stemplowany


Posadzkowe rozwiązania systemowe „szyte na miarę”

Nasi wykwalifikowani inżynierowie w dziale technicznym bazując na wieloletnim doświadczeniu zaproponują „szyte na miarę” rozwiązanie systemowe posadzki. Opracowane technologie są zgodne z wytycznymi konstrukcyjnymi i technologicznymi, ekonomiczne i niezawodne w eksploatacji.


Pomoc techniczna i projektowa

Zapewniamy wsparcie techniczne na każdym etapie inwestycji: projektowym, wykonawczym i eksploatacyjnym.
Pomagamy w opracowaniu wysoce specjalistycznych projektów wykonawczych posadzek i nawierzchni zewnętrznych, obliczeniach statyczno-wytrzymałościowych, opracowaniach specyfikacji technicznych.


Rozbudowana sieć wyspecjalizowanych wykonawców

Stale powiększany zespół profesjonalnych wykonawców, aby móc sprostać coraz bardziej rosnącemu i wymagającemu rynkowi inwestycyjnemu. Rozbudowana sieć wykonawców na terenie Polski i Europy umożliwia szybki czas reakcji i realizacji inwestycji.


Szkolenia i warsztaty praktyczne – Akademia Posadzkowa BAUTECH

Niezawodnym, uznanym wśród profesjonalistów technologiom Bautech towarzyszy rozbudowany program szkoleń. Nasze szkolenia to nie tylko teoria, ale także praktyka. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę.

Akademia Posadzkowa BAUTECH to tysiące przeszkolonych wykonawców, biur projektowych i architektów.

Produkty Bautech cieszą się szerokim zaufaniem klientów, czego dowodem są miliony wykonanych metrów kwadratowych posadzek nie tylko w Polsce, ale i w wielu krajach Europy, Azji i Afryki.

Zapraszamy do współpracy!Siedziba spółki

Bautech sp. z o.o.
ul. Staszica 25
05-500 Piaseczno k. Warszawy

e-mail: biuro@bautech.pl

tel. +48 22 716 77 91

Administratorem Twoich danych jest BAUTECH sp. z o.o. KLIKNIJ TU i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych