Zlecę posadzki przemysłowe...

03 listopada 2014

Zlecę posadzki przemysłowe...

Szukasz zleceń dla swojej ekipy posadzkarskiej? Zgłoś się do nas. Mamy ciągle pytania od inwestorów z całej Polski. Skontaktujemy Twoją ekipę z klientem. My zapewniamy materiały posadzkowe - jesteśmy producentem systemów posadzek betonowych, żywicznych, polerowanych.

Mamy zlecenia, poszukujemy ekip wykonawczych. Zapraszamy!

1. Jakie zlecenia dajemy?

Większość pytań od inwestorów otrzymujemy o posadzki przemysłowe (betonowe utwardzane powierzchniowo, zacierane) i to są najczęstsze zlecenia, na jakie szukamy wykonawców.

Z drugiej strony na rynku jest sporo firm wykonujących tego typu zlecenia, a mniej znających się na betonie polerowanym, betonie dekorowanym i żywicach. Dlatego jeśli reprezentujesz firmę znającą te rzadzsze technologie, tym bardziej wypełnij formularz poniżej - a być może otrzymasz od nas zlecenie...

2. Gdzie zlecenia?

Cała Polska. Im dalej od Warszawy, tym mniej nasza firma ma spenetrowany rynek (a więc i mniej współpracujących ekip). Jeśli szukasz zleceń na jednym z bardziej oddalonych od W-wy rynków (np. zachodniopomorskie, lubuskie, Dolny Śląsk, suwalszczyzna, Podkarpacie), tym bardziej wypełnij formularz. Zobacz, gdzie w Polsce działają współpracujące z nami ekipy.

3. Czy to kosztuje?

Nie. Za polecenie Twojej firmy inwestorowi, nie pobieramy opłaty. Oczekujemy jednak, że część lub całe zlecenie wykonasz naszymi materiałami. Firmom posadzkarskim oferujemy korzystne rabaty. Niektórzy klienci są z nami od lat.

4. Jak zacząć współpracę?

Wypełnij formularz poniżej. Szczególnie starannie zaznacz rynki, które obsługujesz. Zaznacz również technologie, które znasz. Prawdopodobnie po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktujemy się z Tobą.

5. Czym zajmuje się firma Bautech

Produkujemy nasze systemy w Polsce - mamy dobre ceny. Dla firm wykonawczych szukających zleceń - rabaty.

Jesteśmy producentem systemów posadzkowych (posadzki przemysłowe betonowe, żywiczne, polerowane, dekoracyjne, włókno rozproszone, systemy dylatacji). Sprzedajemy na całą Polskę i eksportujemy na kilkanaście rynków zagranicznych. Firma nasza działa od ponad 20 lat.

Projektowanie posadzki (zatrudniamy chemika, technologa, inżynierów-projektantów), jak i proces wytwórczy ma miejsce w zakładzie produkcyjnym w Polsce, dzięki czemu ceny naszych utwardzaczy do betonu, żywic, mas dylatacyjnych, włókien są więcej niż konkurencyjne. Od 20 lat przekonują się o tym nasi zleceniobiorcy, do których możesz dołączyć - prosimy, wypełnij formularz.

Szukasz zleceń? Wypełnij formularz?