OFFICE LINE

BIURA, CENTRA KONFERENCYJNE, SHOW ROOMY

BAUTECH FUTURA to rozwiązania stworzone do nowoczesnych wnętrz. Pozwalają uzyskać efekt betonu architektonicznego na posadzkach, ścianach i detalach, nadając im indywidualnego charakteru oraz minimalistycznego, ponadczasowego wyglądu zgodnego z najnowszym wzornictwem.

Podłoga jest tu najistotniejszym i najbardziej eksploatowanym elementem wnętrza – nasze posadzki są wytrzymałe i odporne na trudy codziennej eksploatacji.
Betonowe podłogi wykonane w technologiach mikrocementu BAUTECH CREATIVO™ czy betonu polerowanego BAUTECH ULTIMA™ świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach przeznaczonych do użytku biurowego i komercyjnego, w miejscach intensywnej pracy i radosnego odpoczynku.

Współczesny projekt biura to połączenie designerskiej i funkcjonalnej podłogi z nowoczesnym wzornictwem. Nasza betonowa podłoga BAUTECH ULTIMA™ o lustrzanym połysku najlepiej wpisuje się w ten trend, z kolei mikrocement BAUTECH CREATIVO™ podkreśli wyjątkowy klimat wnętrza tworząc wyjątkowe faktury na ścianie czy recepcyjnym biurku.