HOME LINE

REZYDENCJE, APARTAMENTY, LOFTY

Unikalny wygląd podłogi to efekt pożądany w wielu domach, dzięki niej wnętrze staje się wyjątkowe. Salon nabierze luksusowego charakteru, kuchnia i łazienka będą łatwe do utrzymania w czystości, a tego typu podłoga w pokoju dziecka posłuży za idealną bazę do stworzenia barwnej aranżacji.

Betonowe posadzki są odporne na wilgoć, wysoką temperaturę, dodatkowo są niezwykle trwałe oraz mocne dlatego rekomendujemy je również do wykończenia korytarzy i schodów. Warto również pamiętać o kreatywnych sposobach wykorzystania mikrocementu beton dekoracyjny na parapetach, blatach, meblach, czy dodatkach to wnętrzarski hit sezonu. Beton architektoniczny można również aplikować na ściany i w ten sposób połączyć ją z posadzką. Za pomocą tego systemu otrzymamy efekt betonu architektonicznego.

Mikrocement BAUTECH CREATIVO™ oraz beton polerowany BAUTECH ULTIMA™ można stosować niemal na każdym podłożu.

Betonowe rozwiązania BAUTECH FUTURA™ dedykowane są minimalistycznymi loftowym wnętrzom. Efekt betonu dekoracyjnego wpisuje się w aktualne trendy w urządzaniu wnętrz, a dzięki doskonałym parametrom użytkowym sprawdzi się salonie, łazience oraz kuchni.