COMMERCE LINE

HOTELE, BANKI, SPA, RESTAURACJE, CENTRA HANDLOWE, SIŁOWNIE, SKLEPY I BUTIKI

Betonowa posadzka wytrzyma o wiele więcej niż płytki ceramiczne, czy panele. Nie straszne są jej spadające przedmioty oraz plamy – zniesie wszystko. Właśnie dlatego coraz częściej stosowana jest w obiektach gastronomicznych, usługowych i handlowych.

Beton architektoniczny wybierają projektanci i architekci, ze względu na użytkowe parametry i projektowe możliwości. Beton dekoracyjny sprawdzi się nie tylko na posadzce, również na ścianie, meblach i blatach – z jego pomocą powstaje niepowtarzalny, zindywidualizowany klimat wnętrza.

Betonowe posadzki BAUTECH FUTURA commerce line to najwyższej jakości parametry użytkowe połączone z wyjątkowym wzornictwem. Dzięki możliwości aplikacji na wielu podłożach (gres, płytki ceramiczne, podłoga betonowa, żywica, płyty drewnopochodne) są idealnym materiałem do wykończenia nowoczesnych wnętrz użytkowych.

Systemy dekoracyjne BAUTECH, wykonane z mikrocementu BAUTECH CREATIVO™ lub betonu polerowanego BAUTECH ULTIMA™ gwarantują doskonały wygląd Twojej podłogi i ściany przez wiele lat. Wprowadzą wyjątkowy nastrój do każdego wnętrza, zapewnią komfort użytkowania i wysokie walory estetyczne.