BAUTECH PRESSBETON™

BETON STEMPLOWANY

BAUTECH PRESSBETON™

BAUTECH PRESSBETON™ to niekonwencjonalna technologia wykonywania ozdobnych nawierzchni zewnętrznych i wewnętrznych. W rękach architekta i projektanta beton staje się materiałem kreatywnym, dopasowując się charakterem i klimatem do każdego stylu architektury - od form starożytnych, po najbardziej nowoczesne. Dzięki tej technologii beton może do złudzenia przypominać kamień rzeczny, piaskowiec, kostkę granitową czy cegłę lub imitować bardzo różne materiały od walijskiego łupka czy rzymskiego bruku, aż po wykończenie w postaci desek pokładowych. Dodatkowo, powierzchnie wykończone BAUTECH PRESSBETON™ charakteryzują się bardzo wysokimi parametrami wytrzymałościowymi.

  • ozdobne wykończenie betonowych nawierzchni
  • wysoka odporność na warunki użytkowe
  • bogate wzornictwo i kolorystyka
  • imitacja naturalnych materiałów: piaskowców, granitów, desek, kostki brukowej, łupka itp.

POLECAMY do wykończenia powierzchni na parkingach, chodnikach, podjazdach. Ze względu na nieograniczone możliwości plastyczne polecany jest także do wykończenia wnętrz użytkowych i mieszkalnych.

DO JAKICH OBIEKTÓW NADAJE SIĘ BAUTECH PRESSBETON™? Zwiń Zwiń Rozwiń Rozwiń

Możliwość dopasowania grubości nawierzchni do indywidualnych wymagań i warunków lokalnych, w połączeniu z dużym bogactwem wzorniczo-kolorystycznym, świadczy o uniwersalności technologii BAUTECH PRESSBETON™.

Dowodem są niezliczone realizacje - chodników, podjazdów, stacji benzynowych, parkingów, otoczenia obiektów sakralnych, obiektów użyteczności publicznej i wiele innych.

Dowolne łączenie kształtu z kolorystyką daje niezliczone ilości rozwiązań, częstokroć niepowtarzalnych. Nieszablonowe wykończenie otoczenia budynków, wejść, dróg dojazdowych podkreśla wagę obiektu i jego indywidualny charakter.

Sprawdzi się również w indywidualnych aranżacjach wnętrz restauracji, pubów, a także patio, tarasów itp. będąc tym samym oryginalną opcją dla wszelkich płytek, wykładzin i parkietów.

Beton dekoracyjny i architektoniczny jest materiałem uniwersalnym o szerokim spektrum zastosowań. Decydując się na jego wykorzystanie w swoim otoczeniu warto pamiętać jednak o tym, aby jego aplikację powierzyć wykwalifikowanym wykonawcom z odpowiednim sprzętem –wtedy efekt będzie najlepszy.

Chciałbyś rozpocząć współpracę z Bautech? Skontaktuj się z nami.

Do podłogi dobierz ścianę wykonaną w technologii betonu. Możesz także z naszego betonu wykonać różne detale.