MIKROCEMENT

BLATY, MEBLE, KOLUMNY, LAMPY

DETALE

Beton architektoniczny - nowoczesny design i indywidualna aranżacja wnętrza.

Betonowe elementy wykończenia dopełniają styl wnętrza i tworzą niepowtarzalną atmosferę mieszkania, biura, sklepu czy galerii. Niestraszna im wilgoć i wysoka temperatura. Są trwałe i mocne, przy grubości zaledwie 2-3 mm. Z pomocą mikrocementu BAUTECH CREATIVO™ dekoracyjne powierzchnie betonowe można tworzyć na schodach, blatach kuchennych, meblach, drzwiach, filarach a nawet na lampach. Takie detale uzupełnią nowoczesne wnętrza loftów i przestrzeni postindustrialnych.

BAUTECH CREATIVO™ to produkt o oryginalnej fakturze, na której widoczne są ślady zacierania. Wysoka elastyczność sprawia, że sprawdza się na elementach sprężystych, okrągłych/półokrągłych, o niestandardowych kształtach. Ten produkt umożliwia wykonanie odpornej na użytkowanie powłoki. Elementy wykończone mikrocementem BAUTECH CREATIVO™ wyglądają pięknie i efektownie, są łatwe w utrzymaniu w czystości i antyalergiczne.

Z pomocą BAUTECH CREATIVO™ powstają dekoracyjne powierzchnie do złudzenia przypominające „zwykły” beton – mają jednak tę przewagę, że nie pylą, cienkie i lekkie.

Mikrocement BAUTECH CREATIVO™ jest bardzo elastyczny, można stosować niemal na każdym podłożu, a dzięki zastosowaniu płynnych pigmentów paleta kolorystyczna jest nieograniczona.

Beton dekoracyjny i architektoniczny jest materiałem uniwersalnym o szerokim spektrum zastosowań. Decydując się na jego wykorzystanie w swoim otoczeniu warto pamiętać jednak o tym, aby jego aplikację powierzyć wykwalifikowanym wykonawcom z odpowiednim sprzętem –wtedy efekt będzie najlepszy.

Chciałbyś rozpocząć współpracę z Bautech? Zobacz, co chcemy Ci zaoferować.