ŚCIANY

BETON DEKORACYJNY

Beton dekoracyjny już od kilku sezonów jest wiodącym trendem w aranżacji wnętrz. Zobaczyć go możemy nie tylko na podłodze, ale coraz częściej również na ścianie. Beton architektoniczny, wykonany w technice tynku dekoracyjnego na ścianie nada salonowi industrialny i loftowy charakter. Doskonale prezentuje się w towarzystwie szkła, drewna i metalu. Dodaje wnętrzu charakteru i wyjątkowości. Stanowić będzie doskonałe dopełnienie nowoczesnych aranżacji.

Aby go uzyskać efekt betonu architektonicznego zachęcamy do sięgnięcia po BAUTECH CREATIVO WALL™ -system nakładany w warstwie o grubości ok. 1,5 mm.

Do najbardziej charakterystycznych projektów – sztuczne skały, imitacje drewna, desek, skór czy rzeźby – rekomendujemy technikę BAUTECH PRESSBETON VERTICAL™.

Nasz mikrocement jest produktem bardzo elastycznym i trwałym. O wytrzymałości systemu BAUTECH CREATIVO™ może świadczyć fakt, że polecamy go także do układania na schodach w obiektach użyteczności publicznej.

Z powodzeniem można go wykorzystać także jako warstwa nawierzchniowa na blatach kuchennych, szafkach, blatach stołów oraz na tak nietypowych przedmiotach jak lampy a nawet metalowe misy.